Sef de echipa
Utilizator
Anunturi Gratuite Online
130.00 RON

Sibiu Sibiu Romania Data publicari: 4 Aug 2017 Data modificari: 4 Aug 2017

Societate de constructii drumuri poduri si autostrazi angajaza sef de echipa
Descrierea postului
Organizarea lucrarilor pe santier constructii drumuri poduri si autostrazi:
- Verificarea planurilor de executie si propunerea de solutii constructive pentru executarea lucrarilor
- Urmarirea executiei lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie
- Verificarea situatiilor de lucrari, rapoartelor de lucru, proceselor verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic
- Urmarirea ca aprovizionarea cu materialele comandate sa se faca la timp si sa verifice existenta documentelor de calitate
- Responsabilitati tehnico – financiare
Candidatul ideal
- Absolvent studii medii scoala profesionala
- Sa aiba min. 5 ani de experienta profesionala in executia lucrarilor de drumuri poduri si autostrazi , respectiv experienta de sef de santier in lucrari similare
- Lucru in echipa, spirit creativ, adaptabilitate, dinamism si sociabilitate
- Abilitati de planificare, organizare si coordonare personal
- Capacitatea de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii
- Sa aiba experienta la lucrari de turnat rigole, executat sferturi de con, executat bazine de retentie a apelor, montat prefabricate (casiuri, borduri, etc.) etc.
- Disponibilitate la deplasare in tara
- Permis de conducere B
Avantaje
Salariu atractiv
Cazare
Auto

    Contactează editorul